Nasza kadra

Kadra zatrudniana w Akademii BYSTRZAK zobowiązana jest do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, podczas corocznych kursów organizowanych przez centralną placówkę w Częstochowie. Są to szkolenia z innowacyjnych metod edukacyjnych znanych na całym świecie, stosowanych w naszej Akademii, tj.: technik pamięciowych, rysowania map myśli, przyspieszania tempa czytania u dzieci oraz czytania globalnego i wielu innych.

Wśród trenerów naszej Akademii jest:

Monika Jagiełło

artystka, pedagog, podróżniczka

W przeszłości była członkiem dziecięcych i młodzieżowych grup artystycznych, m.in. „Gong”, „Fasolki”, „Gawęda”. Występowała z zespołem „Słoneczni”. Uczęszczała na zajęcia Ogniska Teatralnego „U Machulskich”, Szkoły Musicalowej „Tintilo” oraz Studia Artystycznego „ Metro”.

Uczyła się w Nowym Jorku ( Children’s Acting Academy) oraz  Londynie ( Royal  Academy of Music). Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała kształcąc się na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Studiowała na Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie oraz Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Jest absolwentką Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie.

Od 10 lat prowadzi autorskie warsztaty artystyczne i ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży współpracując z przedszkolami, szkołami, fundacjami, stowarzyszeniami, a także ośrodkami kultury w Polsce i za granicą.

Pamiętajmy o jednym dzieci są NAJWAŻNIEJSZE 😊